loader image

Dołącz do NEWATER

Praca

Aktualnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji.

W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie cv na adres: biuro@newater.pl

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Zapraszamy na nasze strony firmowe w serwisach Facebook i LinkedIn

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko: Inżynier Budowy, Boniewo (pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie)

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b – możliwe wszystkie formy zatrudnienia
  • pełny etat
  • specjalista (mid/regular)
  • praca stacjonarna
  • praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • na oferty czekamy do 15 lipca 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja robót międzybranżowych prowadzonych na budowie
  • Koordynacja pracowników własnych i podwykonawców
  • Nadzór nad robotami budowlanymi w powierzonym zakresie
  • Współpraca z kierownikiem budowy/kierownikiem robót
  • Współpraca z koordynatorem Projektu
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Sporządzanie przedmiarów i wycen robót
  • Przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
  • Wsad do dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność organizowania oraz zarządzania pracami budowlanymi
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zasad BHP
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów komputerowych (NORMA, Autocad, MS Project)
  • Otwartość na relokację

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego (zdobycie doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych)
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o uzgodnioną formę umowy
  • Niezbędne narzędzia pracy do pracy

Na aplikację (CV) czekamy do 15 lipca 2024 r.. E-mail: biuro@newater.pl

Booking

Koncerty

Management

EVENTY

TECHNIKA

BOOKING

Nasza oferta bookingowa, obejmująca szereg zagranicznych artystów, skierowana jest do organizatorów koncertów, festiwali oraz imprez zamkniętych i firmowych. Specjalizujemy się w zapraszaniu i polecaniu wykonawców z rejonów muzyki alternatywnej, rocka, reggae, world music, etno i jazzu. Z częścią wykonawców mamy podpisane umowy na wyłączność. Od lat współpracujemy z największymi agencjami impresaryjnymi na całym świecie. Na bieżąco monitorujemy plany koncertowe artystów, dzięki czemu możemy natychmiast zweryfikować ich dostępność i dopasować ofertę do potrzeb organizatorów wydarzeń. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

+48 510 121 022 +48 71 773 3122